Poprawiamy jakość życia pacjentów sprawiając, że farmaceuci wiedzą i potrafią więcej

Dodaj nagłówek (1200 x 1200 px) (7)
NASZA MISJA

Przez farmaceutów do pacjentów

Apteka to pierwszy punkt styku pacjenta z światem medycyny, a farmaceuta jest często pierwszym profesjonalistą medycznym, z którym rozmawia chory. Ta obecność na „pierwszym froncie” umożliwia pomaganie pacjentom na ogromną skalę, ale niesie też ze sobą odpowiedzialność. Aby dobrze pełnić swoją rolę farmaceuci muszą posiadać aktualną i rzetelną wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą na jej wykorzystanie w relacji z pacjentem. 

Jako 3PG dążymy do tego, by farmaceuci posiadali wiedzę i narzędzia, pozwalające im skutecznie pomagać pacjentom.

KIM jesteśmy

Mamy zaufanie w branży

Pharmaceutical Publishing & Promotion Group (3PG) to grupa łącząca wydawnictwo, media i portale edukacyjne dla farmaceutów i aptekarzy. Na rynku farmaceutycznym działamy od lat współpracując z firmami farmaceutycznymi, organizacjami branżowymi i uczelniami. Prowadząc działalność edukacyjną zdobyliśmy zaufanie tysięcy farmaceutów, którzy zwracają się do nas po wiedzę i umiejętności praktyczne.  

Na przestrzeni kilku lat Wydawnictwo Farmaceutyczne opublikowało ponad 70 podręczników, w tym Zeszyty Apteczne czy Vademecum Farmaceutyczne. Aż 60 000 egzemplarzy naszych publikacji znajduje się w rękach pracowników aptek. Każdego miesiąca nasze portale odwiedzają tysiące farmaceutów w poszukiwaniu wiedzy i praktycznych umiejętności, a portal opieka.farm jest największym portalem edukacyjnym dla farmaceutów. Dostosowując się do potrzeb naszych odbiorców w skład 3PG wchodzą portale branżowe, platformy e-learningowe, wydawnictwo, programy wideo, marki konferencji, cykliczne kampanie edukacyjne.

W ramach współprac komercyjnych oferujemy szeroki wachlarz działań marketingowych (m. in kampanie omnichanel leków i innych preparatów) i edukacyjnych (budowanie wiedzy produktowej farmaceutów, tworzenie materiałów dla przedstawicieli medycznych).

0
publikacji w rękach farmaceutów
0 +
Farmaceutów, do których docieramy
0
Lat obecności na rynku
0 +
użytkowników naszych portali miesięcznie

Masz pewność, że dostajesz najlepszą jakość

Zaufanie, którym nas obdarzają farmaceuci to obowiązek. Dlatego nad jakością wszystkich materiałów, zarówno do farmaceutów jak i tworzonych w ramach współprac komercyjnych, czuwa nasz Dyrektor ds. naukowych Konrad Tuszyński. 

„Wypracowaliśmy wewnętrzny system pracy, który sprawia, że publikacje, artykuły czy kampanie, które tworzymy są oparte na aktualnej i rzetelnej wiedzy i podane w sposób, który trafia do farmaceutów.”

mgr farm. Paweł Konrad Tuszyński

Dyrektor ds. naukowych 3PG

Nasza historia

Narodziny z potrzeby

3PG to grupa, której korzenie sięgają apteki. To właśnie z inicjatywy dwóch farmaceutów – właścicieli apteki postał portal opieka.farm a niedługo potem pierwsze podręczniki – Zeszyty Apteczne. Mając codzienny kontakt z pacjentem, szukali oni rzetelnej wiedzy i sposobu na zdobywanie praktycznych umiejętności potrzebnych w pracy z pacjentem. Nie mogąc znaleźć tego na rynku rozwiązań o odpowiedniej jakości, postanowili je stworzyć. Dzięki edukowaniu farmaceutów, dostarczaniu im aktualnej i praktycznej wiedzy są w stanie pomagać dziesiątkom tysięcy pacjentów, odwiedzających apteki każdego dnia. 

Poznaj nas przez pryzmat naszych działań

Poznaj nasze marki

W czasie współpracy spotykamy się by omawiać postępy prac, a na zakończenie dzielimy się z klientem wnioskami i rekomendacjami na przyszłość. Jest to szczególnie istotne w kontekście planowania dalszych działań i ewaluacji dostawców.

Wydawnictwo Farmaceutyczne

Jesteśmy właścicielem Wydawnictwa Farmaceutycznego, wydawcy Vademecum Farmaceutycznego. Już ponad 60 000 naszych podręczników znajduje się w rękach pracowników aptek, co czyni nas największym wydawcą rynku aptecznego. 

Portal opieka.farm

Opieka.farm to największy merytoryczny portal edukacyjny dla farmaceutów, dostarczający treści edukacyjnych w różnych formatach – artykułów, ścieżek rekomendacji, wideo, kursów on-line, opisy przypadków.

Wydarzenia Apteczne Wyzwania

Cykl wydarzeń stacjonarnych i wirtualnych konferencji, które każdorazowo przyciągają setki zaangażowanych farmaceutów, szukających czegoś więcej, niż sama wiedza produktowa. 

Kampania edukacyjna Doradzam odpowiedzialnie

Cykliczna kampania edukacyjna w ramach której poruszamy ważne tematy z perspektywy farmaceuty pracującego za pierwszym stołem. Źródło skondensowanej wiedzy na dane zagadnienie dostępne jako ebook do bezpłatnego pobrania.

Platforma e-learningowa Farmaceuta.pro

Multimedialna platforma z kursami wideo pozwalającymi farmaceutom na zdobywanie praktycznych umiejętności i wiedzy. Sposób nauki został zaprojektowany w sposób ułatwiający edukację osób dorosłych – mini lekcje, format wideo,  omawianie przykładów lub opisów przypadku.

ZAUFALI NAM M.IN.
POznaj nas lepiej

3PG to ludzie

Zobacz wideo i inne materiały z wydarzeń, projektów, kongresów, pilotaży i innych aktywności, które prowadzimy.

Relacja wideo z kongresu Opieka Farmaceutyczna od Zaraz

Apteczne Wyzwania (kiedyś Opieka Farmaceutyczna od Zaraz) to wydarzenia on-line i stacjonarne, które przyciągają setki zaangażowanych farmaceutów. Zobacz, jak wyglądał nasz ostatni kongres stacjonarny przed pandemią.

Galeria z wybranymi zdjęciami z naszych wydarzeń

Przewiń do góry