fbpx

Poprawiamy jakość życia pacjentów, sprawiając, że farmaceuci wiedzą i potrafią więcej

Dodaj nagłówek (1200 x 1200 px) (7)
NASZA MISJA

Przez farmaceutów do pacjentów

Apteka to pierwszy punkt styku pacjenta ze światem medycyny, a farmaceuta jest często pierwszym profesjonalistą medycznym, z którym rozmawia chory. Ta obecność na „pierwszym froncie” umożliwia pomaganie pacjentom na ogromną skalę, ale niesie też ze sobą odpowiedzialność. Aby dobrze pełnić swoją funkcję, farmaceuci muszą posiadać aktualną i rzetelną wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą na jej wykorzystanie w relacji z pacjentem. 84% farmaceutów twierdzi, że to wiedza na temat produktu ma największy wpływ na to, czy poleci on dany preparat pacjentowi. Jako 3PG promujemy produkty poprzez edukację. Dzięki nam farmaceuci wiedzą komu, kiedy i jak rekomendować produkty. Dążymy do tego, by posiadali oni wiedzę i narzędzia, pozwalające im skutecznie pomagać pacjentom.

KIM jesteśmy

Media, wydawnictwo i agencja

Pharmaceutical Publishing & Promotion Group (3PG) to grupa, która łączy farmaceutyczne media branżowe z wydawnictwem oraz agencją marketingową. Mamy własne kanały dotarcia do farmaceutów: portale, na których zdobywają wiedzę, bazy mailowe, media społecznościowe. Każdego miesiąca nasze portale odwiedzają tysiące farmaceutów w poszukiwaniu wiedzy i praktycznych umiejętności, a portal opieka.farm jest największym portalem edukacyjnym dla farmaceutów.

PHARMACEUTICAL Farmaceutyczne media branżowe

Na rynku farmaceutycznym działamy od lat, współpracując z firmami farmaceutycznymi, organizacjami branżowymi i uczelniami. Prowadząc działalność edukacyjną, zdobyliśmy zaufanie tysięcy farmaceutów, którzy zwracają się do nas po wiedzę i umiejętności praktyczne. Tworzymy podręczniki, które farmaceuci kupują za własne pieniądze. W ciągu kilku lat Wydawnictwo Farmaceutyczne opublikowało ponad 70 podręczników, w tym Zeszyty Apteczne czy Vademecum Farmaceutyczne. Aż 60 000 egzemplarzy naszych publikacji znajduje się w rękach pracowników aptek.

W ramach współprac komercyjnych oferujemy wiele działań marketingowych (m. in kampanie omnichannel leków i innych preparatów) i edukacyjnych (budowanie wiedzy produktowej farmaceutów, tworzenie materiałów dla przedstawicieli medycznych). Tworzymy strategie marketingowe dotarcia do farmaceutów w oparciu o własną metodologię ACRA. Dobieramy różnorodne kanały komunikacji i formaty treści.

0
publikacji w rękach farmaceutów
0 +
Farmaceutów, do których docieramy
0
Lat obecności na rynku
0 +
użytkowników naszych portali miesięcznie

Masz pewność, że dostajesz najlepszą jakość

Zaufanie, którym nas obdarzają farmaceuci to obowiązek. Dlatego nad jakością wszystkich materiałów, zarówno do farmaceutów, jak i tworzonych w ramach współprac komercyjnych, czuwa nasz Dyrektor ds. naukowych Konrad Tuszyński. 

„Wypracowaliśmy wewnętrzny system pracy, który sprawia, że publikacje, artykuły czy kampanie, które tworzymy, są oparte na aktualnej i rzetelnej wiedzy i podane w sposób, który trafia do farmaceutów.”

mgr farm. Paweł Konrad Tuszyński

Dyrektor ds. naukowych 3PG

Nasza historia

Narodziny z potrzeby

3PG to grupa, której korzenie sięgają apteki. To właśnie z inicjatywy dwóch farmaceutów – właścicieli apteki postał portal opieka.farm a niedługo potem pierwsze podręczniki – Zeszyty Apteczne. Mając codzienny kontakt z pacjentem, szukali oni rzetelnej wiedzy i sposobu na zdobywanie praktycznych umiejętności potrzebnych w pracy z pacjentem. Nie mogąc znaleźć tego na rynku rozwiązań o odpowiedniej jakości, postanowili je stworzyć. Dzięki edukowaniu farmaceutów, dostarczaniu im aktualnej i praktycznej wiedzy są w stanie pomagać dziesiątkom tysięcy pacjentów, odwiedzających apteki każdego dnia.

Na rynku działamy od 2018 roku. Swoją obecność rozpoczęliśmy od budowania społeczności farmaceutów (portal opieka.farm, własna marka wydarzeń Apteczne Wyzwania, czasopismo Goniec Apteczny). Od początku działalności rozwijamy i sprzedajemy własne produkty skierowane do pracowników aptek (Wydawnictwo Farmaceutyczne, Farmaceuta.pro). Od 2019/2020 rozpoczęliśmy aktywną współpracę z firmami farmaceutycznymi, wykorzystując media i know-how, by wspierać firmy w skutecznym dotarciu do farmaceutów.

Poznaj nas przez pryzmat naszych działań

Poznaj nasze marki

W czasie współpracy spotykamy się, by omawiać postępy prac, a na zakończenie dzielimy się z klientem wnioskami i rekomendacjami na przyszłość. Jest to szczególnie istotne w kontekście planowania dalszych działań i ewaluacji dostawców.

Wydawnictwo Farmaceutyczne

Jesteśmy właścicielem Wydawnictwa Farmaceutycznego, wydawcy Vademecum Farmaceutycznego. Już ponad 60 000 naszych podręczników znajduje się w rękach pracowników aptek, co czyni nas największym wydawcą rynku aptecznego. 

Portal opieka.farm

Opieka.farm to największy merytoryczny portal edukacyjny dla farmaceutów, dostarczający treści edukacyjnych w różnych formatach – artykułów, ścieżek rekomendacji, wideo, kursów on-line, opisy przypadków.

Platforma e-learningowa Farmaceuta.pro

Multimedialna platforma z kursami wideo pozwalającymi farmaceutom na zdobywanie praktycznych umiejętności i wiedzy. Sposób nauki został zaprojektowany w sposób ułatwiający edukację osób dorosłych – mini lekcje, format wideo,  omawianie przykładów lub opisów przypadku.

Wydarzenia Apteczne Wyzwania

Cykl wydarzeń stacjonarnych i wirtualnych konferencji, które każdorazowo przyciągają setki zaangażowanych farmaceutów, szukających czegoś więcej, niż sama wiedza produktowa. 

Subskrybuj newsletter #knowledgedelivered.

Zapisz się, by otrzymać darmowy dostęp do naszego autorskiego e-book'a - Dotarcie do farmaceutów. Zyskaj wiedzę, która daje przewagę w docieraniu do farmaceutów

Twoje imię(wymagane)
Zgoda(wymagane)

Co sprawia, że klienci nas wybierają?

Subskrybuj newsletter #knowledgedelivered.

Zapisz się, by otrzymać darmowy dostęp do naszego autorskiego e-book'a - Dotarcie do farmaceutów. Zyskaj wiedzę, która daje przewagę w docieraniu do farmaceutów

Twoje imię(wymagane)
Zgoda(wymagane)
ZAUFALI NAM M.IN.
Poznaj nas lepiej

3PG to ludzie

Zobacz wideo i inne materiały z wydarzeń, projektów, kongresów, pilotaży i innych aktywności, które prowadzimy.

Relacja wideo z kongresu Opieka Farmaceutyczna od Zaraz

Apteczne Wyzwania (kiedyś Opieka Farmaceutyczna od Zaraz) to wydarzenia on-line i stacjonarne, które przyciągają setki zaangażowanych farmaceutów. Zobacz, jak wyglądał nasz ostatni kongres stacjonarny przed pandemią.

Galeria z wybranymi zdjęciami z naszych wydarzeń

Poznaj nasze marki

Scroll to Top