fbpx

Usługi

Na rynku farmaceutycznym działamy od lat. Nasze media rozwijają się w ekspresowym tempie. Każdego miesiąca nasze portale i platformy odwiedzają tysiące farmaceutów w poszukiwaniu wiedzy i praktycznych umiejętności, a portal opieka.farm jest największym portalem edukacyjnym w branży.

Sprawdź, jak dzięki wypracowanym schematom i szerokiemu dotarciu do farmaceutów możemy pomóc Ci w komunikacji Twojej marki i produktu. Wybierz jedną z poniższych usług, by dowiedzieć się, co w tym zakresie możemy dla Ciebie zrobić.

strona 3PG grafiki (7)
ZAUFALI NAM M.IN.
ZAUFALI NAM M.IN.

Poznaj usługi, z których korzystają firmy farmaceutyczne

Usługi

Kampania omnichannel

Jest to forma kampanii wykorzystująca do promocji produktu wiele kanałów komunikacji, w celu lepszego dotarcia do szerokiego grona farmaceutów. Pozwala na budowanie zaangażowania farmaceutów na wszystkich możliwych poziomach. Wykorzystując różne kanały dotarcia zwiększamy możliwość zetknięcia się farmaceuty z komunikatem.

Pojedyncze aktywności do farmaceutów

Pojedyncze aktywności to działania, których celem jest proste lub (i) szybkie dotarcie do farmaceutów o szerokim zasięgu. Jeśli zależy Ci na przekazaniu komunikatu marketingowego do pracowników aptek bez konieczności wykorzystywania wielu kanałów komunikacji sprawdź ofertę naszych pojedynczych działań do farmaceutów.

Wzbogacenie współpracy z sieciami aptek

Aktywnie współpracujemy z sieciami aptek, dla których tworzymy m.in. materiały oraz wytyczne do świadczenia usług opieki farmaceutycznej. Dzięki temu znamy potrzeby, obiekcje i oczekiwania pracowników aptek sieciowych, a także ich znajomość preparatów i poziom wiedzy farmaceutycznej. Sprawdź, jak możemy wykorzystać tę wiedzę do ocieplenia wizerunku Twojej marki w oczach farmaceutów.

Opracowanie merytoryczne na temat produktu

Nie posiadasz gotowych materiałów na temat produktu lub potrzebujesz wsparcia działu naukowego? Zależy Ci na stworzeniu wkładu merytorycznego do innych wtórnych treści, na potrzeby szkolenia przedstawicieli lub by po prostu uzyskać świeże spojrzenie na produkt, lub jego składniki? Sprawdź, jak nasz dział naukowy może Ci pomóc. Uzyskaj powiew świeżości w komunikacji swojej marki, produktu lub linii produktów.

Content na zewnętrzne platformy

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu treści. Bazujemy na wypracowanych przez lata formatach i doświadczeniu naszego działu naukowego. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Zalecimy odpowiedni format i dobierzemy tematykę treści, która zainteresuje farmaceutów i techników farmaceutycznych.

Szkolenia dla farmaceutów

Szkolenie dla farmaceutów ma na celu usystematyzowanie wiedzy farmaceuty w zakresie wybranego zagadnienia. Spraw, by pracownik apteki chętniej i skuteczniej rekomendował Twój produkt. Za sprawą szkolenia przeprowadzonego w obrębie wybranego zagadnienia zwiększysz zainteresowanie farmaceutów produktami Twojej marki.

Wsparcie pracy przedstawicieli

Wizyta przedstawicielska jest istotnym elementem promocji produktu, a także kluczowym czynnikiem wpływającym na częstotliwość oraz liczbę jego rekomendacji przez farmaceutów. Dzięki materiałom pozostawionym po spotkaniu, wiedza przedstawiona w trakcie jego trwania może zostać w późniejszym czasie utrwalona przez farmaceutę.

Edukacja przedstawicieli farmaceutycznych

Zadbaj o to, co w Twojej firmie jest najcenniejsze – o pomost pomiędzy Twoją marką a farmaceutą. Postaw na wysokiej jakości szkolenie, a Twój przedstawiciel stanie się partnerem do rozmowy dla pracowników aptek. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc w zbudowaniu wizerunku Twojego przedstawiciela w oczach farmaceutów.

Subskrybuj newsletter #knowledgedelivered.

Zapisz się, by otrzymać darmowy dostęp do naszego autorskiego e-book'a - Dotarcie do farmaceutów. Zyskaj wiedzę, która daje przewagę w docieraniu do farmaceutów

Twoje imię(wymagane)
Zgoda(wymagane)
Scroll to Top