fbpx

Chcesz zbudować skuteczną komunikację do farmaceutów?

Projekt-bez-tytulu-5.png
ZAUFALI NAM M.IN.

84,4% farmaceutów twierdzi, że to wiedza na temat produktu ma największy wpływ na to, czy poleci on dany preparat pacjentowi.

Źróło: Raport Czego chcą farmaceuci 2019.

CO, na jakim etapie i w jaki sposób

Skuteczna edukacja HCP opiera się na dobrej treści... podanej w odpowiednim momencie i formie

Droga od pierwszego kontaktu z marką do zostania jej ambasadorem jest długa. Inne treści i formaty sprawdzają się, gdy farmaceuta poznaje produkt, inne gdy nabiera do niego przekonania, a jeszcze inne, gdy poleca go w codziennej pracy. Aby zmaksymalizować skuteczność działań marketingowych, określamy w którym momencie tej drogi znajduje się farmaceuta. Na podstawie tego dobieramy typy, formaty i umiejscowienia treści.

Pracujemy w oparciu o autorską metodologię ACRA. Określamy wartość dla 4 czynników: Awareness, Consideration, Recommendation i Advocacy, które opisują wiedzę i nastawienie farmaceuty do Twojego produktu. Mając tą informację, planujemy i realizujemy złożone kampanie multichannelowe, dzięki którym farmaceuci stają się Twoimi ambasadorami. 

Pomożemy Ci na nowo spojrzeć na Twoją obecność na rynku.

dobierzemy najlepsze rozwiązanie

Z czym się obecnie mierzysz?

"Chcę zrealizować skuteczną kampanię multichannel do farmaceutów"

Kampania multichanel wg metodologii ACRA

Chcesz wzmocnić swoją pozycję na rynku? Spójrz z nowej perspektywy na swoje działania, wykorzystując metodologię ACRA. Określimy w jakim stopniu Twoja dotychczasowa komunikacja wpływa na to, czy farmaceuta będzie chciał polecać Twoje produkty, zaproponujemy plan działania i go wdrożymy.

"Chcę promować markę w niestandardowy sposób"

Działania Pharmacists' Advocacy​​​​

Twój brand jest świetnie znany pracownikom aptek i interesują Cię nieszablonowe działania, dzięki którym ugruntujesz swoją pozycję. Spraw, by skojarzenie z Twoją marką towarzyszyło im w czasie pracy i rozwoju. Zaproponujemy Ci nieszablonowe i ciekawe działania, które zainteresują farmaceutów.

"Chcę dotrzeć z gotowym komunikatem do farmaceutów​​​"

Pojedyncze działania marketingowe​​​

Wprowadzasz na rynek nową wersję produktu i chcesz poinformować o preparacie przed rozpoczęciem sezonu? A może organizujesz wydarzenie i interesuje Cię rejestracja uczestników? Niezależnie od sytuacji możemy dotrzeć do farmaceutów z Twoim komunikatem.

filary udanej współpracy

Bezpieczeństwo i skuteczność

Jesteśmy w stałym kontakcie z Twoim działem medycznym

„Przy realizacji złożonych kampanii często bezpośrednio współpracuję z działami medycznymi naszych klientów. Rozumiem ich język, motywację i sprawiam, żeby działania marketingowe szły w zgodzie z wytycznymi merytorycznymi”

mgr farm Paweł Konrad Tuszyński

Dyrektor ds. naukowych 3PG

Weryfikujemy skuteczność kampanii

Aby ocenić skuteczność realizowanych kampanii, określamy znajomość i nastawienie do produktu na grupie focusowej przed kampanią oraz po kluczowych jej etapach.

Gwarantujemy określony zasięg komunikatów

Jesteśmy w stanie zagwarantować określone zasięgi Twoich komunikatów. Planujemy, realizujemy oraz optymalizujemy nasze działania w czasie trwania kampanii, zapewniając Ci bezpieczeństwo.​

zaufanie wśród aptekarzy

Farmaceutów
znamy jak nikt inny.

Jesteśmy właścicielem największego merytorycznego portalu branżowego dla farmaceutów – opieka.farm. Na przestrzeni ostatkach kilku lat wydaliśmy jako Wydawnictwo Farmaceutyczne ponad 70 podręczników (Zeszyty Apteczne i Vademecum Farmaceutyczne) wspierających pracę aptekarzy za pierwszym stołem. Nasze podręczniki w liczbie  ponad 60 000 egzemplarzy znajdują się w większości polskich aptek. Wydarzenia, które organizujemy (on-line i off-line) przyciągają każdorazowo setki uczestników.

W naszym zespole znajdują się farmaceuci, a nadzór nad tworzeniem wszelkich treści merytorycznych sprawuje Dyrektor ds. Naukowych – mgr farm. Konrad Tuszyński. Doskonale rozumiemy potrzeby farmaceutów, dlatego skutecznie ich edukujemy.

publikacji w rękach farmaceutów
0
Farmaceutów, do których docieramy
0 +
Lat obecności na rynku
0
użytkowników naszych portali miesięcznie
0 +
Scroll to Top