fbpx

Płatny staż w 3PG

Staż przeznaczony jest studentów farmacji, którzy nie widzą swojej przyszłości w aptece, chcą rozpocząć swoją przygodę w branży farmaceutycznej i pharmamarketingu. 

Więcej o stażu

Co oferujemy?

 Oferujemy płatny staż z możliwością pozostania na dłużej w firmie. Gwarantujemy rozwój we wszystkich obszarach związanych ze stanowiskiem. Jako stażysta bierzesz czynny udział w procesach i projektach firmowych. Na samym początku pracy gwarantujemy wprowadzenie do firmy i projektów oraz szereg szkoleń, które ułatwią dalszą pracę. Przez cały staż i okres zatrudnienia pracujesz z przełożonym, który czuwa nad poprawnością wszystkich wykonanych przez Ciebie zadań i wprowadza Cię w coraz to nowsze obszary.    

Dlaczego warto aplikować?

Korzyści

Zespół

Staniesz się częścią młodego, zintegrowanego zespołu, w którym najważniejsza jest wzajemna pomoc i wsparcie.

Rozwój

Przygotowaliśmy dla Ciebie indywidualną ścieżkę kariery. Nauczymy Cię wszystkiego od zera pod okiem przełożonego.

Poznanie branży

Podczas pracy poznasz branżę farmaceutyczną od drugiej strony. Staniesz się częścią procesu tworzenia i realizacji kampanii i treści dla największych firmy farmaceutycznych oraz sieci aptek.

Dowiedz się więcej o stażu

Płatny staż w 3PG

Poszukujemy młodych, ambitnych i odpowiedzialnych osób, która będą gotowe dołączyć do naszego zespołu na dłużej, przynosząc świeże spojrzenie na realizowane projekty oraz nową wiedzę. Program stażowy w firmie 3PG dla studentów farmacji otwiera drzwi do jednego z trzech fascynujących działów: projektowego, marketingowego lub naukowego.

Oferujemy elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb, z opcją zatrudnienia od 1/2 do 3/4 etatu. Aby dołączyć do naszego zespołu, konieczne jest wykonanie zadania kwalifikacyjnego oraz odbycie rozmowy rekrutacyjnej.

Jeśli interesują Cię media społecznościowe, masz zamiłowanie do pisania angażujących tekstów, a może jesteś entuzjastą publikacji Wydawnictwa Farmaceutycznego i chciałbyś zobaczyć, jak powstają nasze podręczniki – ta szansa jest dla Ciebie!

Dołącz do nas i rozpocznij przygodę w 3PG!

Dlaczego warto?

Praca z farmaceutami

Współpracujemy z farmaceutami praktykami, którzy odpowiedzą Ci na każde nurtujące zagadnienie z farmy.

Dostęp do biblioteki

Wszyscy pracownicy 3PG mają dostęp do firmowej biblioteki, w której znajdziesz nie tylko publikacje Wydawnictwa Farmaceutycznego.

Firmowy sprzęt

Każdy z pracowników otrzymuje firmowy komputer. Do dyspozycji pracowników pozostaje również studio nagraniowe, w którym realizujemy wszystkie materiały wideo.

Praca hybrydowa

Obecnie pracujemy hybrydowo, co oznacza, że oprócz stacjonarnego biura na Zabłociu w Krakowie, istnieje możliwość pracy zdalnej. Dzięki temu poznasz nasz zespół nie tylko przez Teams.

Więcej niż praca

3PG to więcej niż praca, jesteśmy zgranym, młodym zespołem, nie tylko przez 8 godzin dziennie 😉

Szkolenia

Aplikując do nas dostaniesz dostęp do wewnętrznych szkoleń oraz do kursów liderów rynku z zakresu copywritingu, komunikacji w mediach społecznościowych oraz SEO.

Porozmawiajmy o tym, jak możesz z nami rozwinąć skrzydła na rynku farmaceutycznym

strona 3PG grafiki (9)

Do jakich działów rekrutujemy?

Rekrutujemy do działu:

_strona 3PG grafiki (15)

Marketingu

Dział marketingu w organizacji pełni kluczową rolę w promowaniu produktów lub usług, budowaniu świadomości marki i przyciąganiu klientów. Jego głównym celem jest zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów oraz opracowywanie strategii, które pozwolą skutecznie dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej.

_strona 3PG grafiki (16)

Naukowego

Dział naukowy odpowiada na tworzenie treści na nasze portale i podręczniki. Przygotowuje koncepcji dla firm farmaceutycznych i czuwa nad poprawnością merytoryczną wszystkich działań w firmie.

54.png

Projektowego

Dział projektowy odpowiada na planowanie, koordynowanie i nadzorowanie różnorodnych projektów podejmowanych w firmie. Jego głównym celem jest skuteczne zarządzanie zasobami, czasem i kosztami w celu osiągnięcia określonych celów projektu.

Sprawdź nasze oferty

Oferty

Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia stażu jest mieszkanie w Krakowie lub okolicach, ponieważ staż będzie realizowany w formie pracy hybrydowej. Poszukujemy studentów farmacji od 4. lub 5. roku studiów. 

Scroll to Top