fbpx

Jak wygląda
rekrutacja?

Krok po kroku

Dowiedz się, w jaki sposób prowadzimy rekrutację krok po kroku. 

Odpowiedź na ofertę pracy

Wysyłasz do nas odpowiedź na ofertę pracy za pomocą zakładki kariera na stronie firmowej lub jednym z portali z ofertami pracy.

Zadanie rekrutacyjne

W ciągu kilku dni odzywamy się do wybranych kandydatów, którzy spełniają nasze wymagania formalne. Prosimy o wykonanie prostego zadania rekrutacyjnego, które pozwala a nam ocenić umiejętność krytycznego myślenia, łączenia faktów czy ubierania myśli w słowa.

Rozmowa rekrutacyjna

Wybrane osoby zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną do siedziby naszej firmy w Krakowie, przy ulicy Lipowej. Na co dzień pracujemy z biura i zależy nam na tym, żeby jak najlepiej poznać kandydata, dlatego rozmowa odbywa się stacjonarnie.
UWAGA! Na niektóre stanowiska rekrutacja składa się z dwóch osobnych rozmów kwalifikacyjnych w przeciągu około tygodnia.

Wybór nowego członka zespołu

Po rozmowach rekrutacyjnych informujemy wszystkich kandydatów o wynikach i staramy się przekazać feedback po spotkaniu. Uwzględniając zakres obowiązków i charakter pracy wybieramy osobę, która najlepiej wpasuje się w nowe stanowisko pracy.

3 miesięczny okres próbny

W czasie 3 miesięcznego okresu próbnego poznajesz nasz system pracy i sprawdzasz się w praktyce, realizując działania. Szybko zwiększamy samodzielność i odpowiedzialność, by sprawdzić, czy odnajdujesz się na tym stanowisku. Stale rozwijamy nowe projekty, dlatego musimy mieć pewność, że dobrze sobie radzisz z rzeczami, które robisz po raz pierwszy. To czas, po którym zarówno my jak i kandydat wiemy, czy będziemy dalej kontynuowali współpracę.

Jesteś z nami na stałe

Szukamy osób, które zostaną z nami na dłużej i będą rozwijać się w wewnątrz firmy. Mamy przykłady - chociażby marketingowca, który dziś pełni funkcję dyrektora działu marketingu i sprzedaży.

O nas

Poznaj nas lepiej

Wydawnictwo, portale, wydarzenia, platformy e-learnignowe, raporty branżowe. Farmaceuci nas kochają i uczą się z nami. 

Scroll to Top