Podręcznik, na który czekali farmaceuci

Co czytają farmaceuci?

Odpowiedź jest prosta – odkąd są – czytają Zeszyty Apteczne. Ciekawsze jest pytanie: dlaczego?
Jeszcze do niedawna jedną z głównych przyczyn stagnacji w rozwoju zawodu farmaceuty był brak łatwego dostępu do rzetelnej i przystępnie podanej wiedzy. Takiej, którą można wykorzystać w codziennej pracy. Polski farmaceuta:
 • korzystał z przestarzałych podręczników farmakologii lub tłumaczeń podręczników na temat opieki farmaceutycznej zupełnie nie przystających do realiów polskiego rynku
 • uczestniczył w nieaktualnych szkoleniach online, ucząc się o interakcjach leków z dawno wycofanymi substancjami.

Nie zachęcało to do rozwijania swojej wiedzy i umiejętności, dlatego w odpowiedzi na tę sytuację powstały Zeszyty Apteczne.

Czym są Zeszyty Apteczne? To podręczniki oparte na aktualnych na dzień wydania Zeszytu wytycznych, przeglądach systematycznych i metaanalizach. Autorzy, farmaceuci praktycy, dokładają wszelkich starań aby treści były nie tylko wiarygodne, ale także przystępne w odbiorze.

Tak piszą o nas czytelnicy:

Wiedza przekazana w sposób przystępny, skoncentrowany. Zamieszczone są nazwy handlowe preparatów oraz praktyczne informacje. Poza tym przyjemnie się je czyta 🙂

Jedyne takie wiadomości poparte wiarygodnymi źródłami (dokładne wytyczne).

Świeże informacje, przegląd dużej ilości leków, odpowiedni format, tabele, pogrubienia, wyszczególnienia – dla wzrokowca super sprawa żeby odnaleźć potrzebne informacje.

Zeszyty Apteczne marka z zaufaniem

Zeszyty Apteczne zyskały już zaufanie czytelników, a marka jest rozpoznawalna, o czym świadczą akcje przedsprzedaży, w których przy każdym nowym podręczniku zostaje sprzedane 25% całego nakładu.
Zeszyty Apteczne to także praktyczny prezent, który przedstawiciele mogą wręczać zaufanym farmaceutom. Dając Zeszyt w prezencie, farmaceuta otrzymuje produkt o wymiernej wartości rynkowej a firma ma możliwość umieszczenia swoich stron reklamowych, które stanowią integralną część Zeszytu.
Dotychczas wydane tomy:
 1. Bezpieczeństwo stosowania leków u osób starszych
 2. Przeziębienie i grypa z perspektywy farmaceuty
 3. Problemy dermatologiczne z perspektywy farmaceuty
 4. Istotne interakcje leków z żywnością i alkoholem
 5. Leki i karmienie piersią
 6. Ból z perspektywy farmaceuty
 7. Schorzenia układu pokarmowego okiem farmaceuty
 8. Choroby dróg oddechowych z perspektywy farmaceuty
 9. Układ sercowo-naczyniowy okiem farmaceuty

Więcej informacji o Zeszytach Aptecznych oraz możliwościach współpracy można uzyskać uzupełniając poniższy formularz.

Leave a Comment

Przewiń do góry