O 3PG

Poznaj nas lepiej!

knowledge delivered.

Firma wyrosła z korzeni grupy opieka.farm. Od początku misją grupy opieka.farm było wykazanie, że opieka farmaceutyczna w polskich aptekach jest realna i możliwa do wdrożenia. Przez lata wsłuchując się w głosy farmaceutów, projektowaliśmy narzędzia i działania edukacyjne pozwalające zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności przydatne w pracy w aptece. Ich efektem jest m. in cenione w środowisku Wydawnictwo Farmaceutyczne wydawca Zeszytów Aptecznych a także portal opieka.farm, platforma e-learningowa pierwszystol.pl, konferencje Opieka Farmaceutyczna od Zaraz.

Realizując kolejne projekty, zbudowaliśmy aktywną społeczność farmaceutów, która ufa temu, co robimy. To zaufanie oparte jest na doświadczeniu, że wszystko, co tworzymy, niezależnie czy jest to podręcznik, konferencja czy fiszki, zawsze opieramy się na wiarygodnych danych, o czym świadczy standard PCS*.
W 2018 rozpoczęliśmy kluczowy projekt, czyli Pilotaż wdrożenia opieki farmaceutycznej wraz z praktykami grupy opieka.farm. W jego wyniku zebrano największą w Polsce bazę danych na temat opieki farmaceutycznej. Pilotaż udowodnił, że przy odpowiednim wsparciu farmaceutów opieka jest możliwa i bardzo potrzebna.

Podsumowanie Pilotażu było punktem zwrotnym w historii firmy. Naświetlone zostały liczne potrzeby farmaceutów, z których najważniejszą była potrzeba praktycznej, ale opartej na dowodach naukowych wiedzy.
Z potrzeby tej powstała 3PG: Pharmaceutical, Publishing & Promotion Group, której misja zawiera się w krótkim komunikacie „knowledge delivered”. Chcemy bazować na korzeniach i jeszcze szerzej niż dotychczas skutecznie edukować pracowników aptek – bo wiemy, jak to robić.

Nasze marki

Wydawnictwo tworzące autorskie podręczniki dla farmaceutów i przedstawicieli zawodów medycznych, a także publikacje związane ze zdrowiem. Obecnie ponad 33 000 podręczników znajduje się w rękach pracowników aptek.

Marka wirtualnych konferencji oraz stacjonarnych kongresów dla farmaceutów. Na przestrzeni lat zgromadzaliśmy tysiące pracowników aptek, zainteresowanych poszerzaniem wiedzy i motywowanych tym, że chcą móc wdrażać tę wiedzę „od zaraz” za pierwszym stołem.

Jeden z największych portali internetowych dla farmaceutów oraz jeden z trzech największych portali edukacyjnych w Polsce. Farmaceuci mogą tam znaleźć praktyczne i różnorodne treści w formie tekstowej oraz materiałów wideo.

Program edukacyjno-informacyjny dla personelu aptecznego​ w postaci krótkich filmów wideo publikowanych na portalach należących do 3PG oraz w mediach społecznościowych. W trakcie każdego materiału omawiane są ciekawostki, praktyczne informacje lub nowości z rynku farmaceutycznego.

Goniec Apteczny to bezpłatny tygodnik do samodzielnego wydruku. Są w nim zebrane wszystkie najważniejsze informacje z branży, czyli to, czego farmaceuci potrzebują na kolejny tydzień pracy. Goniec Apteczny ma postać pliku .pdf, który można wydrukować i np. zawiesić na tablicy w aptece. W Gońcu można znaleźć także ulotki dla pacjentów oraz “tabele na lodówkę”.

IROF jest jednostką badawczo-rozwojową 3PG. Wydaje wytyczne do prowadzenia opieki farmaceutycznej dla polskich aptek.

Poznaj nasz zespół

Nasz stacjonarny zespół uzupełnia ponad 40 redaktorów oraz konsultantów naukowych z całej Polski.

mgr farm. Effiom Uman-Ntuk

Prezes 3PG

mgr farm. Konrad Tuszyński

Dyrektor ds. naukowych 3pg

mgr farm. Anna Moskwiak

Communications & Marketing Manager

mgr farm. Mateusz Szczybyło

Business development manager

mgr farm. Anna Górna

Marketing specialist

mgr farm. Maria Możdżeń

Redaktor

Konrad Setlik

Business development manager

mgr farm. Justyna Uman-Ntuk

koordynator wydarzeń off-line i online

Dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twoje działania

Porozmawiajmy

Z chęcią odpowiem na pytania i zaprezentuję możliwości skutecznego dotarcia do farmaceutów z Państwa produktem lub inicjatywą
Mateusz Szczybyło
Business development manager
Przewiń do góry