Key Account Manager

Dołącz do 3PG i rozwijaj się z nami

O nas

Firma wyrosła z korzeni grupy opieka.farm, lidera w edukacji farmaceutów w Polsce, prowadzimy największy portal edukacyjny, własne wydawnictwo oraz tygodnik. Ponadto oferujemy narzędzia marketingowe dla wiodących firm farmaceutycznych. Praca z nami daje możliwość rozwoju zarówno merytorycznego, jak i w zakresie marketingu i sprzedaży.

Opis stanowiska

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera. Zajmujemy się marketingiem farmaceutycznym i w ramach współpracy z największymi podmiotami na rynku, organizujemy szkolenia online, webinaria, wirtualne konferencje, a także wydajemy dedykowane podręczniki oraz tworzymy portale internetowe. Szukamy osoby, która ma doświadczenie w sprzedaży usług B2B, którą interesuje praca na pełny etat, jest chętna do nauki i dobrze się czuje w dynamicznej organizacji oraz chce pracować w ciekawej branży z największymi firmami farmaceutycznymi na rynku.

Jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży, ale chęci i zapał do nauki, to zapraszamy do rekrutacji na stanowisko Junior Key Account Manager.

Oferujemy Ci:

  • stabilną pracę na perspektywicznym stanowisku w strukturach firmy,
  • służbowy laptop i smartfon,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i indywidualny plan rozwoju na stanowisku,
  • przeszkolenie na stanowisko i szkolenia dodatkowe ciągłe,
  • pracę z projektami dla największych firm farmaceutycznych na rynku,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • miejsce pracy w naszym biurze w Krakowie na Zabłociu.

Twoje zadania:

  • aktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów z firm farmaceutycznych,
  • badanie potrzeb klienta biznesowego i wyciąganie wniosków na ich podstawie,
  • tworzenie ofert dla klientów biznesowych,
  • prowadzenie komunikacji na LinkedIn,
  • edukacja klienta na temat naszych produktów,
  • utrzymywanie kontaktu i obsługa dotychczasowych klientów biznesowych,
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach offline i online.

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • lubisz (i umiesz) pracować z ludźmi,
  • umiesz myśleć procesowo i planować swoje działania,
  • lubisz nowe technologie,
  • masz doświadczenie w sprzedaży usług B2B,
  • pasjonuje Cię branża zdrowotna lub farmaceutyczna (Healthcare/Pharma) lub masz wykształcenie farmaceutyczne.

Wymagane:

  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć do nauki i rozwijania swoich kompetencji.

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, rtf, Maks. rozmiar pliku: 9 MB, Maks. pliki: 5.
    Przewiń do góry