fbpx

Junior Social Media Specialist

Dołącz do 3PG i rozwijaj się z nami

O nas

Firma wyrosła z korzeni grupy opieka.farm, lidera w edukacji farmaceutów w Polsce, prowadzimy największy portal edukacyjny, własne wydawnictwo oraz tygodnik. Ponadto oferujemy narzędzia marketingowe dla wiodących firm farmaceutycznych. Praca z nami daje możliwość rozwoju zarówno merytorycznego, jak i w zakresie marketingu i sprzedaży.

Opis stanowiska

>>>O 3PG

3PG to firma działająca w branży farmaceutycznej — pracujemy z czołowymi firmami farmaceutycznymi jak Bayer, Polpharma, GSK czy Sanofi oraz największymi sieciami aptek – Gemini, Superpharm. Wiemy, co mówią… farmy kryzysy nie dosięgają 🙂 Jeśli jesteś gotowy poznać tę branżę i poznać zasady jej działania – czytaj dalej.

Naszą misją jest poprawa jakość życia pacjentów poprzez wspieranie farmaceutów. Staramy się to osiągać poprzez edukowanie pracowników aptek i wspieranie ich w zdobywaniu praktycznych umiejętności.

Może zapytasz: czyli co w praktyce oferujemy naszym klientom?

Mamy własne wydawnictwo (wydawnictwo.farm), portale edukacyjne (opieka.farm) i platformy e-learningowe dla farmaceutów (korkizfarmy.pl oraz farmaceuta.pro). Docieramy do ponad połowy wszystkich pracowników aptek w Polsce. Nasze podręczniki dostępne są w ponad 60 000 egzemplarzy — jesteśmy największym branżowym wydawcą podręczników. Pracujemy także z największymi formami farmaceutycznymi, dla których prowadzimy kampanie marketingowe we własnych mediach. Przykład? Gdy zbliża się sezon grypowy, uczymy farmaceutów o skuteczności danego leku na przeziębienie i zapoznajemy go z konkretnym preparatem, który trafia do aptek.

>>>O STANOWISKU

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Social Media Specjalist. Kogo szukamy i co u nas znajdziesz?

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, ale ze względu na to stanowisko oczekujemy, że social media to Twoja codzienność. Co nowego na TikToku, co sprawdza się na Instagramie, dlaczego warto nadal być na Facebooku. Nauczymy Cię naszych strategii i działań, ale obszar social mediów zmienia się tak dynamicznie – że po prostu musisz to lubić! Nie oczekujemy doświadczenia, ale szukamy odpowiedniej postawy — wytrwałości, chęci do nauki, kreatywności i umiejętności łączenia ze sobą kropek.

Na czym polegać będzie Twoja praca?

Praca na tym stanowisku polegać będzie przede wszystkim na tworzeniu naszych kanałów komunikacji do farmaceutów. Dla naszych portali, platform e-learningowych czy wydawnictwa posiadamy profile na Facebooku, Instagramie i chcemy wejść na TikToka. Co ważne, jako firma zbudowaliśmy naszą siłę na społeczności — farmaceuci kochają nasze marki oraz misję, która nam przyświeca. Zawsze mówimy, że jeśli „gwiazdy rocka” w farmacji istnieją — to mamy je u siebie. Co to oznacza w praktyce? W naszych socialach z jednej strony chcemy budować zaangażowanie, zasięgi a z drugiej za pomocą sociali sprzedajemy nasze produkty. Poznasz więc dobrze dwa główne cele istnienia SM – a nie wszędzie jest to możliwe!

Na tym stanowisku odpowiedzialny będziesz za tworzenie i dystrybucję treści:

 • Tworzone treści to np.: posty do social media, newslettery, hasła na bannery, hasła do kampanii, doniesienia i notki prasowe na branżowym portalu, mailing do kampanii na bazie briefu od działu naukowego.
 • Dystrybucja treści to np.: tworzenie banerów na bazie szablonów i ich publikacja na portalu, tworzenie rolek i postów karuzel na instagrama, tworzenie, wysyłka i analiza danych cyklicznych newsletterów.

Chociaż nie będziesz tworzyć treści typowo farmaceutycznych, będziemy oczekiwać, że poznasz tę grupę i będziesz wiedzieć co i jak im przedstawić.

Dlaczego to oferta dla Ciebie?

Szukamy osób na początku swojej drogi zawodowej w marketingu, którą chcemy nauczyć swojego systemu pracy, by mogła rozwijać się z nami i z czasem zajmować coraz bardziej odpowiedzialne pozycje wewnątrz 3PG. Przez początek drogi rozumiemy już pewne doświadczenie z marketingiem, dzięki któremu wiesz, że to jest to czym chcesz się zajmować w przyszłości.

Kogo szukamy?

Taka, a nie inna pozycja i plany rozwoju firmy powodują, że szukamy osób chcących się uczyć, umiejących czerpać z wypracowanych standardów, ale i mogących dać coś od siebie. Jeśli umiesz pracować sumiennie i dotrzymywać terminów, chcesz się wykazać i mieć możliwość wpływania na to, co dociera do kilkudziesięciu tysięcy pracowników tego segmentu rynku, a co za tym idzie milionów pacjentów w całym kraju – jesteś dla nas idealną osobą. Praca w farmacji to także wiele obostrzeń prawnych i konieczność zrozumienia niuansów rynku. Nie oczekujemy, że przychodząc do nas pracy będziesz wiedział, czego chcą farmaceuci czy jakie zwroty są prawnie akceptowalne, ale musisz być dokładny, słuchać i uczyć się na błędach. Nauczymy Cię wszystkiego, ale musisz lubić się rozwijać 😊

Dlaczego stanowisko juniorskie?

W 3PG szukamy osób, które będą z nami na długo. Posiadamy własne, wypracowane sposoby pracy i zależy nam na tym, by osoba, która ma być w przyszłości trzonem naszych działań marketingowych nasiąkła nimi jak najwcześniej.

Pierwsze 3 miesiące współpracy to okres próbny, podczas którego zarówno my, jak i Ty oceniamy, czy pasujemy do siebie. Po tym okresie otrzymasz indywidualny plan premiowy oraz ścieżkę rozwoju, z której wynika jakie umiejętności i osiągnięcia w pracy musisz zademonstrować, by przestać pełnić stanowisko juniorskie, a co za tym idzie przejść na umowę o pracę.

Kryteria formalne:

 • Status studenta.
 • Ukończony I etap studiów licencjackich.
 • Dyspozycyjność na pełny etat.
 • Pracowanie w stacjonarnym biurze w Krakowie na Zabłociu.
 • Minimalne doświadczenie w marketingu (staż, studia, projekt, który rozwijałeś).

Co oferujemy:

 • Naukę różnorodnych aspektów marketingu.
 • Umowę zlecenie na okres 3 miesięcy a po zakończeniu okresu próbnego plan premiowy.
 • Pracę na najlepszych narzędziach, w tym do marketing automation, zarządzania projektami.
 • Co dwa miesiące wyjścia i imprezy integracyjne.
 • Fajny, zgrany zespół.

Aplikuj

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, rtf, Maks. rozmiar pliku: 9 MB, Maks. pliki: 5.
  Scroll to Top