fbpx

Junior Marketing Specialist – od 5. roku studiów

Dołącz do 3PG i rozwijaj się z nami

O nas

Firma wyrosła z korzeni grupy opieka.farm, lidera w edukacji farmaceutów w Polsce, prowadzimy największy portal edukacyjny, własne wydawnictwo oraz tygodnik. Ponadto oferujemy narzędzia marketingowe dla wiodących firm farmaceutycznych. Praca z nami daje możliwość rozwoju zarówno merytorycznego, jak i w zakresie marketingu i sprzedaży.

Opis stanowiska

Kim jesteśmy jako firma?

Jako 3PG jesteśmy właścicielem kilku marek, które są znane farmaceutom (portal opieka.farm, Wydawnictwo Farmaceutyczne, farmaceuta.pro, Korki z farmy). Zajmujemy się działalnością wydawniczą oraz marketingiem farmaceutycznym. Szukamy osób, które chcą mieć wpływ na to, jak wygląda polska farmacja i są gotowe pracować w bardzo dynamicznym środowisku, jaki tworzą zmiany prawne i zmieniający się rynek.

Do naszego zespołu poszukujemy Junior Marketing Specialist

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, ale ze względu na to stanowisko oczekujemy, że social media to Twoja codzienność. Co nowego na TikToku, co sprawdza się na Instagramie, dlaczego warto nadal być na Facebooku. Nauczymy Cię naszych strategii i działań, ale obszar social mediów zmienia się tak dynamicznie – że po prostu musisz to lubić! Nie oczekujemy doświadczenia, ale szukamy odpowiedniej postawy — wytrwałości, chęci do nauki, kreatywności i umiejętności łączenia ze sobą kropek.

Format pracy

Praca na ½ lub 3/4 etatu w naszym biurze w Krakowie, z możliwością pracy hybrydowej.

Na czym polegać będzie Twoja praca?

Praca na tym stanowisku polegać będzie przede wszystkim na tworzeniu naszych kanałów komunikacji do farmaceutów. Co ważne, jako firma zbudowaliśmy naszą siłę na społeczności — farmaceuci kochają nasze marki oraz misję, która nam przyświeca. Zawsze mówimy, że jeśli „gwiazdy rocka” w farmacji istnieją — to mamy je u siebie. Co to oznacza w praktyce? W naszych socialach z jednej strony chcemy budować zaangażowanie, zasięgi a z drugiej za pomocą sociali sprzedajemy nasze produkty. Poznasz więc dobrze dwa główne cele istnienia SM – a nie wszędzie jest to możliwe!

Na tym stanowisku odpowiedzialny będziesz za:

 • tworzone treści np.: posty do social media, newslettery, hasła na bannery, hasła do kampanii, doniesienia i notki prasowe na branżowym portalu, mailing do kampanii,
 • dystrybucję treści  np.: tworzenie banerów na bazie szablonów i ich publikacja na portalu, tworzenie rolek i postów karuzel na instagrama, tworzenie, wysyłka i analiza danych cyklicznych newsletterów,
 • promocję naszych marek np.: przeprowadzanie kampanii, tworzenie postów na LinkedIn, organizacje webinarów.

Kogo szukamy?

Poszukujemy studentów farmacji, najlepiej osoby na 4. lub 5. roku. Taka, a nie inna pozycja i plany rozwoju firmy powodują, że szukamy osób chcących się uczyć, umiejących czerpać z wypracowanych standardów, ale i mogących dać coś od siebie. Jeśli umiesz pracować sumiennie i dotrzymywać terminów, chcesz się wykazać i mieć możliwość wpływania na to, co dociera do kilkudziesięciu tysięcy pracowników tego segmentu rynku, a co za tym idzie milionów pacjentów w całym kraju – jesteś dla nas idealną osobą. Praca w farmacji to także wiele obostrzeń prawnych i konieczność zrozumienia niuansów rynku. Nie oczekujemy, że przychodząc do nas, będziesz wiedział, czego chcą farmaceuci czy jakie zwroty są prawnie akceptowalne, ale musisz być dokładny, słuchać i uczyć się na błędach. Nauczymy Cię wszystkiego, ale musisz lubić się rozwijać.

Dlaczego staż?

W 3PG szukamy osób, które będą z nami na długo. Posiadamy własne, wypracowane sposoby pracy i zależy nam na tym, by osoba, która ma być w przyszłości trzonem naszych działań marketingowych nasiąkła nimi jak najwcześniej.

Pierwsze 3 miesiące współpracy to okres próbny, podczas którego zarówno my, jak i Ty oceniamy, czy pasujemy do siebie. Po tym okresie otrzymasz indywidualny plan premiowy oraz ścieżkę rozwoju, z której wynika jakie umiejętności i osiągnięcia w pracy musisz zademonstrować, by przestać pełnić stanowisko juniorskie, a co za tym idzie przejść na umowę o pracę.

Jesteś idealnym kandydatem/ka, jeżeli:

 • Jesteś studentem farmacji (przynajmniej na czwartym roku).
 • Jesteś osobą zorganizowaną.
 • Interesujesz się marketingiem farmaceutycznym.
 • Interesujesz się mediami społecznościowymi.
 • Posługujesz się nienaganną polszczyzną.

Co oferujemy:

 • Naukę różnorodnych aspektów marketingu.
 • Pracę na najlepszych narzędziach.
 • Co dwa miesiące wyjścia i imprezy integracyjne.
 • Fajny, zgrany zespół.

Lokalizacja: Kraków

Aplikuj

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, rtf, Maks. rozmiar pliku: 9 MB, Maks. pliki: 5.
  Scroll to Top