Asystent Redakcji

Dołącz do 3PG i rozwijaj się z nami

O nas

Firma wyrosła z korzeni grupy opieka.farm, lidera w edukacji farmaceutów w Polsce, prowadzimy największy portal edukacyjny, własne wydawnictwo oraz tygodnik. Ponadto oferujemy narzędzia marketingowe dla wiodących firm farmaceutycznych. Praca z nami daje możliwość rozwoju zarówno merytorycznego, jak i w zakresie marketingu i sprzedaży.

Opis stanowiska

Praca stacjonarna, umowa zlecenia.

Firma Pharmaceutical Publishing & Promotion Group (3PG) oferuje pracę na stanowisku:

Asystenta Redakcji

Oferta tylko dla studentów farmacji.

Czym zajmuje się asystent redakcji?

  • wspiera pracę redaktorów przy tworzeniu podręczników,
  • wprowadza drobne zmiany redakcyjne,
  • pracuje przy realizacji wideo,
  • porządkuje piśmiennictwo,
  • współpracuje z projektantem graficznym przy tworzeniu schematów,
  • publikuje artykuły przekazane od autorów,
  • tworzy prezentacje Power Point na różne wydarzenia.

Pracując z zespołem redaktorskim i innymi asystentami redakcji:

  • Poznasz tajniki pakietu Office i edycji tekstu.
  • Zdobędziesz doświadczenie w pracy z literaturą naukową.
  • Opanujesz zasady typografii i redagowania tekstu.
  • Pogłębisz swoją wiedzę z zakresu farmakologii i ogólnie branży farmaceutycznej.

Wymagamy:

  • statusu studenta,
  • znajomości podstaw MS Office,
  • umiejętność dobrego komunikowania się,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • chęć do nauki i rozwijania swoich kompetencji.

Oferujemy:

  • dobycie cennego doświadczenia w firmie z branży farmaceutycznej,
  • poszerzenie swoich kompetencji,
  • miejsce pracy w naszym biurze w Krakowie na Zabłociu,
  • możliwość pracy w pełnym wymiarze w trakcie wakacji i godzinowej w trakcie roku akademickiego.

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji, zgłoś się przez formularz poniżej. Rekrutacja opiera się o ocenę zadania kwalifikacyjnego.

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: pdf, docx, doc, rtf, Maks. rozmiar pliku: 9 MB, Maks. pliki: 5.
    Przewiń do góry