Kariera

Dołącz do 3PG i rozwijaj się z nami

knowledge delivered.

Firma wyrosła z korzeni grupy opieka.farm, lidera w edukacji farmaceutów w Polsce, prowadzimy największy portal edukacyjny, własne wydawnictwo oraz platformę e-learningową. Ponadto oferujemy narzędzia marketingowe dla wiodących firm farmaceutycznych. Praca z nami daje możliwość rozwoju zarówno merytorycznego, jak i w zakresie marketingu i sprzedaży.

Aktualne rekrutacje

Praca stacjonarna, umowa zlecenie. Oferta skierowana dla osób posiadających status studenta. Stanowisko na które rekrutujemy, to dobre miejsce startowe, do dalszego rozwoju wewnątrz firmy. W ostatnim roku podwoiliśmy nasz zespół – część osób wyspecjalizowała się w swoich działaniach, inni przejęli rolę managerskie a jeszcze inni przenieśli się miedzy działami. To co będziesz robić za rok od dziś zależy od Twojej skuteczności i naturalnych umiejętności.

Szukamy osoby do działu realizacji w firmie 3PG. Zajmujemy pharma marketingiem i realizujemy różnorodne projekty edukacyjne dla gigantów tego rynku jak Bayer czy Polpharma. Dużą częścią naszej działalności są działania marketingowe on-line, które realizujemy za pomocą własnych portali, platformy e-learningowej oraz wirtualnych konferencji.

Poszukujemy pilnej i dobrze zorganizowanej osoby, która nie boi się pracy z nowymi narzędziami technologicznymi. Twoim zadaniem będzie koordynacja oraz realizacja projektów wewnątrz organizacji – może to być sprawienie, by na platformie e-learningowej pojawił się w terminie nowy kurs lub by każdy element kampanii marketingowej dla klienta zrealizowany został na czas.

Pokażemy i nauczymy Cię narzędzi, na których pracujemy, ale oczekujemy, że swobodnie korzystasz z różnych aplikacji czy programów. Nie obawiaj się, że nie masz dużego doświadczenia – na początku będziesz pracował pod okiem doświadczonych osób w zespole.

Na Twoją pracę składać się będzie w równej mierze koordynacja pracy osób w firmie jak również samodzielne wykonywanie zadań. Niektóre z nich bywają żmudne, ale w krótkim czasie będziesz mógł zobaczyć efekty swojej pracy – wziąć do ręki wydrukowaną książkę lub zobaczyć nowe kursy e-learningowe.

Realizujemy wiele projektów, więc będziesz na bieżąco uczyć się poszczególnych zadań.

W biurze pracuje młody i dobrze zgrany zespół dlatego zapewniamy, że nie można się z nami nudzić, a wręcz przeciwnie — ciągle się rozwijamy, uczymy czegoś nowego i poszerzamy swoje kompetencje. Zależy nam na osobie otwartej na rozwój, śmiałej i niebojącej się wyzwań, jakie stawia praca w tętniącej życiem agencji marketingowej.

Nasze biuro mieści się w Krakowie na Zabłociu (naprzeciw fabryki Schindlera i muzeum MOCAK).

Aplikuj

Praca stacjonarna, etat. Tylko dla osób z wykształceniem farmaceutycznym.

Jeśli chcesz tworzyć z nami specjalistyczne treści dla farmaceutów publikowane przez Wydawnictwo Farmaceutyczne (Zeszyty Apteczne, Vademecum Farmaceutyczne, Fiszki Apteczne i inne), a także ciekawe materiały marketingowe, aplikuj na stanowisko Redaktora Naukowego.

Oferujemy atrakcyjne szkolenia, dostęp do płatnych baz danych oraz duże możliwości rozwoju.

Poszukujemy osoby na stanowisko Redaktora Naukowego, która jest biegła w dziedzinie oceny wiarygodności naukowych źródeł wiedzy o leku, przeszukiwaniu baz danych i posiadająca doświadczenie w pracy w tworzeniu specjalistycznego piśmiennictwa lub chciałaby takie nabyć.

Mile widziane:

 • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w aptece otwartej
 • Udokumentowane doświadczenie w pracy naukowej

Do obowiązków Redaktora Naukowego należy m.in. aktualizacja kolejnych wydań naszych publikacji o nowe wytyczne i doniesienia w oparciu o kryteria EBM, korekta merytoryczna kursów e-learningowych, a także stała współpraca z naszym ponad 30-osobowym zespołem redaktorskim. 

Wynagrodzenie: 4000-7000 zł brutto, w zależności od wyników postępowania kwalifikacyjnego i doświadczenia.

Aplikuj

Szukamy osoby do zespołu marketingu w firmie 3PG. Zajmujemy się edukacją farmaceutów i marketingiem farmaceutycznym. Jesteśmy wydawnictwem publikującym podręczniki oraz operatorem wiodących internetowych platform edukacyjnych. Organizujemy również szkolenia eksperckie i kongresy.

Poszukujemy osoby z aktywnym statusem studenta oraz orientującej się, czym jest marketing oraz chcącej rozwijać się w tym obszarze. Pokażemy i nauczymy Cię narzędzi, na których pracujemy, ale oczekujemy, że sam będziesz się tym interesować i poszukiwać informacji także we własnym zakresie.

Na tym stanowisku będziesz się zajmować się prowadzeniem różnorodnych projektów marketingowych dla naszych klientów. Do zadań na tym stanowisku należą m.in.: prowadzenie social media, tworzenie i egzekucja kampanii lead generation, planowanie i wdrażanie bieżących działań związanych z trwającymi projektami marketingowymi, wysyłka mailingów. Cenna będzie umiejętność pisania treści marketingowych.
Rozpoczynamy od umowy na 3 miesiące a po tym czasie, jeśli się sprawdzisz, zaprosimy Cię na stałe do zespołu.

W ciągu pierwszych 2 miesięcy zdobędziesz wiedzę i kompetencje pod nadzorem doświadczonego pracownika, realizując samodzielnie poszczególne projekty.

W biurze pracuje młody i dobrze zgrany zespół dlatego zapewniamy, że nie można się z nami nudzić, a wręcz przeciwnie — ciągle się rozwijamy, uczymy czegoś nowego i poszerzamy swoje kompetencje. Zależy nam na osobie otwartej na rozwój, śmiałej i niebojącej się wyzwań, jakie stawia praca w tętniącej życiem redakcji i agencji marketingowej.

Nasze biuro mieści się w Krakowie na Zabłociu (naprzeciw fabryki Schindlera i muzeum MOCAK).

Aplikuj

3PG (wcześniej grupaopieka.farm) poszukuje osoby na stanowisko „Business Development Managera” (praca na pełny etat), która zajmie się sprzedażą naszego nowego digitalowego produktu dla firm farmaceutycznych.

3PG zajmuje się edukacją farmaceutów i marketingiem farmaceutycznym. Jesteśmy wydawnictwem publikującym podręczniki oraz operatorem wiodących internetowych platform edukacyjnych. Organizujemy również szkolenia eksperckie i kongresy. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu sprzedażowego B2B. Praca będzie głównie z firmami farmaceutycznymi i polegać będzie m.in. na:

 • aktywnym wyszukiwaniu potencjalnych kontrahentów
 • reprezentowaniu firmy na spotkaniach offline i online
 • obsłudze dotychczasowych kontrahentów

Szukamy osoby dynamicznej, szukającej stałej pracy, która chce się rozwijać i jest przede wszystkim:

 • samodzielna,
 • dobrze zorganizowana,
 • znająca nowe technologie.

Ze swojej strony oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie
 • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
 • atrakcyjny system premiowy
 • pakiet Multisport Plus

W biurze pracuje młody i dobrze zgrany zespół dlatego zapewniamy, że nie można się z nami nudzić, a wręcz przeciwnie — ciągle się rozwijamy, uczymy czegoś nowego i poszerzamy swoje kompetencje. Zależy nam na osobie otwartej na rozwój, śmiałej i niebojącej się wyzwań, jakie stawia praca w tętniącej życiem redakcji i agencji marketingowej.

Nasze biuro mieści się w Krakowie na Zabłociu (naprzeciw fabryki Schindlera i muzeum MOCAK).

Praca stacjonarna, pełen etat. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B, digital lub w branży farmaceutycznej.

Aplikuj

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą edukacja farmaceutów. Jesteśmy wydawnictwem publikującym podręczniki oraz operatorem wiodących internetowych platform edukacyjnych. Organizujemy również szkolenia eksperckie i kongresy. Poszukujemy osoby do zarządzania biurem, czyli zajmującej się m.in.:

 • kontaktem z podwykonawcami (np. drukarnią),
 • kontaktem z klientami w celu ustalenia szczegółów planowanych działań,
 • koordynacją pracy redaktorów,
 • koordynowaniem pracy sklepu internetowego,
 • zarządzaniem dokumentacją biurową.

Szukamy osoby młodej, szukającej stałej pracy, która chce się uczyć i jest przede wszystkim:

 • dobrze zorganizowana,
 • energiczna,
 • odnajdująca się w pracy z komputerem.

Bardzo ważna jest znajomość poprawnej polszczyzny i zasad pisania maili, sprawna obsługa pakietu office itp. Nie wymagamy żadnego określonego wykształcenia i doświadczenia. Osoby chętne, zaangażowane, nauczymy obsługi wszystkich potrzebnych narzędzi (MS Office, Adobe inDesign, WordPress). Wymagana jest jednak znajomość MS Word, Excel i PowerPoint.

W biurze pracuje młody i dobrze zgrany zespół dlatego zapewniamy, że nie można się z nami nudzić, a wręcz przeciwnie — ciągle się rozwijamy, uczymy czegoś nowego i poszerzamy swoje kompetencje. Zależy nam na osobie otwartej na rozwój, śmiałej i niebojącej się wyzwań, jakie stawia praca w tętniącej życiem redakcji.

Nasze biuro mieści się w Krakowie na Zabłociu (naprzeciw fabryki Schindlera i muzeum MOCAK).

Aplikuj

Do naszego wydawnictwa/agencji marketingowej szukamy Graphic Designera. Aktualnie współpracujemy już z doświadczonymi projektantami na podstawie B2B, ale kolejne projekty rozwijane w wydawnictwie wymagają dodatkowych mocy przerobowych oraz znajomości specyfiki branży, w której się obracamy, dlatego szukamy osoby do stałej pracy w naszym biurze w Krakowie, która z biegiem czasu i wzrostu nakładu pracy będzie w stanie tę specyfikę dobrze poznać, a w razie potrzeby w przyszłości koordynować wszystkie projekty graficzne w firmie.

Stanowisko wiąże się więc z możliwością awansu lub specjalizacji, w zależności od preferencji. Dajemy możliwość sprawdzenia się w praktycznie każdym aspekcie pracy graficznej – od grafik do Internetu, przez projektowanie wydruków marketingowych, aż do DTP i nie tylko.

Obowiązki:

 • skład publikacji do druku (DTP)
 • tworzenie grafik do internetu
 • współpraca z drukarniami
 • tworzenie logotypów i identyfikacji wizualnej
 • projektowanie materiałów do druku: Rollupy, ulotki, plakaty
 • wsparcie graficzne bieżących działań firmy

Wymagania:

 • dobra organizacja pracy
 • znajomość programów pakietu Adobe Creative Cloud
 • chęć do pracy stacjonarnej w biurze w Krakowie w wymiarze pełnego etatu

Oferujemy:

 • praca z ciekawymi publikacjami związanymi ze zdrowiem
 • możliwość stabilnej i długotrwałej współpracy
 • perspektywę rozwoju w strukturach firmy

Wynagrodzenie:

 • 4000-5000 zł brutto

Aplikuj

Praca zdalna, umowa o dzieło. Tylko dla osób z wykształceniem farmaceutycznym i doświadczeniem w pracy z pacjentem. Mile widziane jest także doświadczenie w pracy naukowej oraz staże i praktyki zagraniczne.

Jeśli chcesz tworzyć z nami specjalistyczne treści dla farmaceutów publikowane przez Wydawnictwo Farmaceutyczne (Vademecym Farmaceutyczne, Fiszki Farmaceutyczne i inne) oraz kursy e-learningowe (PierwszyStół.pl), aplikuj na stanowisko Redaktora w 3PG.

Oferujemy atrakcyjne szkolenia, dostęp do płatnych naukowych baz danych i najnowszych podręczników, polskich i zagranicznych. Redaktor otrzymuje dostęp do wewnętrznej platformy, przez którą zlecane są artykuły do opracowania. Każde opracowanie redaktora poddawane jest wzajemnej recenzji (peer review) oraz konsultacji badaczy z danej dziedziny i lekarzy praktyków.

Wymagamy:

 • Co najmniej 1 roku doświadczenia w pracy w aptece otwartej
 • Nienagannej znajomości poprawnej polszczyzny
 • Znajomości języka angielskiego

Kandydat na to stanowisko powinien być biegły w dziedzinie oceny wiarygodności naukowych źródeł wiedzy o leku, przeszukiwaniu baz danych i posiadać doświadczenie w pracy w tworzeniu specjalistycznego piśmiennictwa.

Rekrutacja opiera się o wyniki zadania kwalifikacyjnego.

Aplikuj

Praca zdalna, umowa o dzieło lub umowa zlecenie. Tylko dla osób z wykształceniem medycznym lub farmaceutycznym.

Jeśli interesują Cię nowe doniesienia i lubisz być zawsze na czasie, dołącz do naszego zespołu dziennikarzy medycznych, którzy trzymają rękę na pulsie.

Uwaga: dziennikarz medyczny w naszym zespole nie tworzy treści edukacyjnych, lecz artykuły o charakterze aktualności.

Aplikuj

Praca stacjonarna, umowa zlecenie. Dla osób z wykształceniem polonistycznym/edytorskim.

Poszukujemy dodatkowego korektora językowego do pracy przy ciekawych publikacjach Wydawnictwa Farmaceutycznego.

Oferujemy pracę w naszym biurze na Zabłociu w elastycznych godzinach pracy.

Wymagamy znajomości zasad pisowni, poprawnej polszczyzny oraz udokumentowanego doświadczenia w korekcie tekstów.

Aplikuj

 • Przeciągnij i upuść lub
  Dozwolone rozszerzenia: pdf, docx, doc, rtf.

Dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twoje działania

Porozmawiajmy

Z chęcią odpowiem na pytania i zaprezentuję możliwości skutecznego dotarcia do farmaceutów z Państwa produktem lub inicjatywą
Mateusz Szczybyło
Business development manager
Przewiń do góry